واحد های تجاری

طبقه 1-

جم سنتر

حتما همه شما با هایپر استار و ویژگی های آن آشنا هستید، در طبقه منفی یک جم سنتر شعبه هایپر استار خدمات رسانی میکند و شما میتوانید خریدهای روزانه  خود را از این طریق انجام  دهید. خیاطی جم نیز در این طبقه مشغول به کار است.

طبقه همکف

جم سنتر

میو، اولین بستنی فروشی ارگانیک، دارای کیک بستنی های خوشمزه ای است. اگر دوست دارید بستنی هایی با مزه متفاوت را تجربه کنید حتما سری به میو در طبقه همکف بزنید. آرایشگاه تخصصی کودک به نام سرزمین رویا در مجتمع جم سنتر با وجود کادری حرفه ای و البته مهربان با کودکان شما روزانه در حال خدمات دهی به شما عزیزان میباشد.

همچنین در طبقه همکف واحدهای تجاری و فروشگاه هایی از قبیل نی نی سالن ، روبرتو کاوالی ، تاتی کیدز، ام تی اکسسوری، نی نی ما، کافه ترکی با منوی تخصصی باقلوا و مشاوره و فروش انواع عطر و ادکلن ارجینال قرار دارد.

طبقه 1

جم سنتر

این طبقه یکی از جذابترین طبقات برای کودکان و خانواده  است. اگر شما از دوستداران و علاقمندان به انیمیشن و فیلم های جذاب هستید می توانید به سینمای تخصصی کودک  در جم سنتر واقع در طبقه اول بروید. شهر مشاغل جابزی با طراحی و دیزاینی فوق العاده مکانی است برای اینکه کودکان باهوش و دوست داشتنی شما شغل های مختلف را تجربه کنند و از آن لذت ببرند. یکی از زیباترین شب های زندگی هرکس، شب تولد او است. پارتی شاپ هرچیزی که در یک تولد لازم باشد را دارا میباشد.از دیگر واحدهای تجاری می توان از فروشگاه کارامل، مونا روزا، مموری لایف، کانسپت استور نهان، فروشگاه ریکالاکو وداروخانه ی مجهز جم سنتر نام برد.

طبقه 2

جم سنتر

یک فود کورت متفاوت با برندهای معروف غذایی در طبقه دوم مجتمع قرار دارد. فود کورت ها عموما در مراکز خرید یا فروشگاه های زنجیره ای ایجاد میشود که در آن انواع رستوران ها و سرویس های غذا با تنوع قابل قبولی در یک سالن عمومی و مشترک به سرویس دهی می پردازند. پارک هیجانی کندو کامل ترین ادونچر پارک کودک ایران در طبقه دوم جم سنتر، بهترین مکان برای تفریح، شادی و بازی کودکان شما است. همچنین خانه کتاب نیز در این طبقه است، اگر علاقمند به کتاب و مطالعه هستید به این قسمت بروید. بین طبقات پارکینگ طبقاتی برای طبقات بالاتر مجتمع ساخته شده است.

از اخبار و اتفاقات جم سنتر مطلع شوید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مجموعه جم سنتر می باشد © 1399