مجتمع تخصصی مادر و کودک

نام جم برگرفته از جماران (موقعیت جغرافیایی پروژه) می باشد. و در تابستان سال 97 به بهره برداری خواهد رسید.

تعیین کانسپت (مادر و کودک) چیدمان درست برندها، خدمات، به کارگیری و آموزش پرسنل و متخصصین رشته های گوناگون و مدیریت این مجتمع نقش به سزایی در جلب رضایت خانواده ها خواهد داشت.

واقع شدن مجتمع تجاری اداری جم سنتر در خیابان جماران و همجواری آن با خیابان نیاوران(شهید باهنر) و نزدیکی آن به میدان قدس (تجریش) موقعیتی استثنایی برای این پروژه به ارمغان آورده است. بعلاوه موقعیت خاص مکانی این پروژه به جهت تراکم جمعیت بومی و غیر بومی و وجود خریدارن بالقوه و بالفعل از سراسر تهران و به کارگیری اصول استاندارد معماری در فضاهای تجاری و اداری و وجود مجموعه ای از رستوران ها و فوت کورت، کافه های تراز اول با چشم اندازی 360 درجه به شهر تهران در یک جا مکانی مناسب برای خانواده ها و فرزندانشان خواهد بود تا این مجموعه را به یک مرکز خرید منحصر به فرد در منطقه یک تهران تبدیل کند.

با توجه به این که بچه های امروز بیشتر در فضاهای کوچک در آپارتمان زندگی می‌کنند و این فضاها فاقد امکان تحرک و فعالیت زیاد برای کودک هستند و بیشتر خانواده ها نسبت به این وضعیت گله دارند و در پس راهی برای رفع آن هستند.زندگی در شهرهای بزرگ، آلودگی هوا، دغدغه، امنیت و مضرات، مسائلی است که امکان تحرک و فعالیت را از کودکان گرفته و شرایط سختی را به انها تحمیل کرده است و همانطور که درباره اهمیت بازی کردن کودکان صحبت های زیادی از جانب متخصصان و مشاوران انجام شده اما همین بس که بازی جز جدایی ناپذیر زندگی کودک است.و مجتمع جم سنتر در کنار واحدهای تجاری مراکز خرید مخصوص کودکان از فضاهای تفریحی (شهربازی امفی تئاتر )برخوردار است که سعی شده نیازهای مشترک مادر و کودک را تا حد قابل توجهی پاسخ دهد.

شهربازی و آمفی تئاتر مجتمع امکانات متفاوتی برای هر نسل طراحی کرده که پاسخگوی نیاز آنهاست و شرایطی ایجاد شده است تا یک کودک هرچه دلخواهش است یا امکان آن را در گذشته نداشته در این فضا انجام دهد و اوقات لذت بخشی داشته باشد.

ما سعی کردیم در کنار استفاده از برندهای معتبر و به نام کودک، نظرات کارشناسان را در طراحی محیط دکور، جانمایی وسایل مختلف مورد نیاز جمع کنیم تا به خروجی مطلوبی دست یابیم.

اولین مرکز تخصصی مادر و کودک

ساعت کار: 23:۰۰ – ۰۰۹:۰

نشانی: تهران – خیابان شهید باهنر (نیاوران)  – خیابان جماران – نبش برادران سبزی 

شماره تماس: 02122839707