درباره جم سنتر

مجموعه تجاری اداری جم‌سنتر در زمینی به مساحت ۳۱۰۰ مترمربع در ۱۴ طبقه بالای همکف، ۵ طبقه زیر همکف و ۱۰۰۰ واحد پارکینگ در سال ۱۳۹۰ احداث و در سال ۱۳۹۷به بهره‌برداری رسیده است.

طبقات منفی، شامل یک طبقه تجاری در ۱-که دارای ۷ واحد تجاری و حدود ۲۰۰۰ مترمربع هایپراستار می‌باشد. در طبقه‌ی ۲- ، کارواش و کلینیک خودرو احداث گردیده و طبقات ۳- تا ۵- دارای ۳۰۰ واحد پارکینگ است.

در طبقات همکف تا ۲+ ، تعداد ۳۵ واحد تجاری دایر می‌باشد. در طبقه همکف علاوه بر واحدهای تجاری، یک واحد کافی‌شاپ و در طبقه ۲+ ، ۱۰۰۰ مترمربع جهت فودکورت مجتمع اختصاص داده شده‌ است که در این قسمت انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و انواع قهوه سرو می‌گردد.

در طبقات تجاری مجموعه، واحدهای فروش کیف و کفش کودکان، سیسمونی و سرویس خواب، اسباب بازی فروشی، بانک پاسارگاد، آرایشگاه مخصوص کودک، فروش بستنی، شهر مشاغل، ادونچر پارک، لباس کودک، زیورآلات، مانتو، داروخانه، سینما و تاتر کودک، لوازم و تم تولد و خانه کتاب مشغول به فعالیت هستند.

مجموعه جم سنتر در طبقات ۳+ الی A۹+ دارای بیش از۶۰۰ واحد پارکینگ است.

مجتمع جم‌سنتر از طبقه ۱۰+ تا نیم‌طبقه سیزدهم دارای ۹۰ واحد اداری‌ست که به فعالیت‌هایی از قبیل کلینیک پوست و زیبایی، مزون لباس، مزون تخصصی لباس عروس، پزشک‌، دفتر وکالت، دفاتر بازرگانی، سالنهای زیبایی مو ناخن، سالن VIP عروس، سالن آرایش آقایان، باشگاه ورزشی بانوان، باشگاه ورزشی آقایان، مهدکودک و چندین خدمات دیگراختصاص دارد و آنچه بصورت برجسته در این مجموعه وجود دارد، فعالیت بیش از ۲۳ واحد آرایشگاه، سالن زیبایی و کلینیک پوست و مو برای بانوان و آقایان است.

در طبقه۱۴+ نیز دو باب رستوران فرنگی با ویوی فوق‌العاده تهران دایر گردیده است.